Flex Admin

طراحی وب سایت شرکتی

فارغ از اینکه شما در حوزه ی کسب و کارتان فعالیت می کنید ، در دنیای اکنون وجود یک وب سایت برای کسب و کارتان گامی بزرگ به سوی پیشرفت می باشد . شما می توانید با طراحی وب سایت خوب که مورد پسند کاربرانتان باشد محصولاتتان را به مشتریان با جزئیات کامل به همراه عکس و ویدئویی از محصول نمایش دهید و دیگر نیازی به باز کردن پلمپ محصولاتتان برای نشان دادن جزئیات به مشتری نباشید .
امروزه بیشتر افراد براخریت یا کسب اطلاعات در مورد محصولشان از اینترنت استفاده می کنند و کالای مورد نیازشان را در اینترنت جستجو می کنند . 
وب سایت های شرکتی ممکن است با اهداف متفاوتی طراحی شوند ، مثلا به عنوان یک کاتالوگ آنلاین ، یا اینکه به عنوان یک وب سایت شرکتی خدماتی باشند که یکسری خدمات مانند دانلود فایل ها یا ارتباط آنلاین با مشتریان و غیره را در خودشان جای بدهند .
از 12 میلیون تومان
Flex Header
طراحی سایت اختصاصی
رعایت کلیه اصول سئو تکنیکال
تحویل : 55 روز کاری
از 6 میلیون تومان
Centered Header
طراحی سایت فروشگاهی 
رعایت کلیه اصول تکنیکال سئو
تحویل : 45 روز کاری
از 4 میلیون تومان
Addspace Header
طراحی سایت خبری 
رعایت کلیه اصول تکنیکال سئو
تحویل : 30 روز کاری
از 3 میلیون تومان
Transparent Header
طراحی سایت شرکتی 
رعایت کلیه اصول تکنیکال سئو
تحویل : 20 روز کاری

طراحی وب سایت شرکتی مناسب کسب و کار شما

طراحی وب سایت خود یک نوع تبلیغات می باشد که در مقایسه با تبلیغات های دیگر همچون تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردی و غیره در دراز مدت مقرون به صرفه تر می باشد. امروزه افراد دیگر مایل به حمل کردن کاتالوگ و بروشور های محصولات نیستند و در نمایشگاه ها اکثرا به یک کارت که آدرس وب سایت شرکت در آن باشد بسنده می کنند . سایت آرا می تواند وب سایت شرکتی شما را متناسب با کسب و کار شما ، به صورت کاملا حرفه ای و طوری که قابل ارائه در تمامی دیوایس ها باشد طراحی نماید . طراحی سایت شما به گونه ای است که هر زمان خواستید می توانید هر نوع آپشنی را به آن اضافه کنید و در مرور زمان به تکمیل آن بپردازید .

نمونه طراحی وب سایت شرکتی

  • Item 1
  • Item 1
  • Item 1
  • Item 2

تنها طراحی یک وب سایت شرکتی کافی نیست!

بعد از طراحی وب سایت شرکتیتان حالا باید به دنبال راه و روشی برای نشان داده شدن آن باشید . طراحی وب سایت شما باید به گونه ای باشد که کلیه اصول سئو در آن لحاظ شده باشد . چرا که باید برای نمایش در جستجوی گوگل به قانون های آن احترام گذاشته و آنها را در وب سایت خود پیاده کنید.
علاوه بر این پشتیبانی وب سایت و قرار دادن مقالات جدید در وب سایت در بازه های زمانی مشخص یکیاز بهترین راه ها برای دیده شدن شما می باشد.

سفارش سئو
© 2023 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko